Scroll to top

Dołączamy do kolejnej edycji akcji „Pomocne Pudełko”


admin - 19 października 2021 - 0 comments

Już po raz drugi dołączamy jako partner logistyczny do akcji „Pomocne Pudełko”, której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym. W ramach akcji, tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, planujemy rozwieźć, przygotowane przez firmy cateringowe, posiłki osobom potrzebującym z kilku miast Polski.

Organizatorem akcji jest Cateromarket, zaś partnerem – Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego. My wzięliśmy na siebie dużą część logistyki.

W ubiegłym roku, kiedy akcja startowała po raz pierwszy udało nam się wspólnie zaoferować i rozwieźć 1700 posiłków! Z naszej pomocy skorzystali podopieczni trzech organizacji: Serce Miasta, Zupa na Plantach oraz Stowarzyszenie ku dobrej nadziei.

Firmy cateringowe, które w ubiegłym roku dołączyły do akcji Pomocne Pudełko: Catering2be, Dieta Premium, Dietbox, Fit Kalorie, Fit na 5, Fitness Catering, Fresh Catering, LightDiet, Mihiderka W Drodze, Przełom w Odżywianiu, Rukola, WJEM, Wygodnadieta.pl oraz Zdrowy Smak.
Mamy nadzieję, że w tym roku jeszcze więcej firm cateringowych dołączy do Pomocnego Pudełka.

Zawsze chętnie angażujemy się w akcje, które niosą rzeczywistą pomoc osobom, które tej pomocy bardzo potrzebują. Pomagać można na różne sposoby – my akurat mamy do dyspozycji odpowiednią flotę i kierowców, dlatego zadbamy o dostarczenie zebranych posiłków tam, gdzie trzeba. Wierzymy, że będzie ich jeszcze więcej niż w ubiegłym roku. – komentuje Sylwester Rypina, CEO Goodspeed.

ORGANIZATORZY:
Cateromarket, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego
PARTNERZY LOGISTYCZNI:
Goodspeed, InPost