Scroll to top

Nasza nowoczesna flota jest gwarancją niezawodności i terminowości dostaw.

flota
01

Bezpieczeństwo

Nasze pojazdy wyposażone są w system pomiaru temperatury zintegrowany z GPS, umożliwiający bieżące śledzenie temperatury i położenia pojazdu w czasie rzeczywistym. Oddajemy je w ręce wykwalifikowanych kierowców, którzy przechodzą odpowiednie szkolenia i posiadają uprawnienia do przewozu towarów spożywczych.

Każdy z naszych pojazdów jest regularnie sprawdzany pod kątem sprawności i wydajności agregatu chłodniczego, tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Auta zostały dopuszczone przez Sanepid do przewozu żywności, dlatego bez problemu możemy zająć się transportem i dostawami cateringu dietetycznego, dań gotowych, sushi, garmażerii, owoców i wszelkich produktów wymagających chłodzenia w transporcie.

02

Elastyczność

Dysponujemy autami o zróżnicowanej wielkości i ładowności, tak aby jak najszybciej wykonywać zlecone nam przewozy. Posiadamy auta z windą, dzięki czemu możemy odbierać i dostarczać towary w centrach logistycznych, hurtowniach czy marketach wielkopowierzchniowych. Bazujemy głównie na marce Iveco, ale posiadamy też auta marki Mercedes, Fiat czy Renault.

Dostawy cateringu dietetycznego oraz mniejsze dostawy realizujemy mniejszymi autami typu: vw caddy, toyota pro ace, mercedes vito, ford connect. Mniejsze gabaryty tych pojazdów umożliwiają szybkie dotarcie do klientów indywidualnych.