Scroll to top

Goodspeed dostarczy diety pudełkowe na Hel


admin - 1 lipca 2024 - 0 comments

Goodspeed, niekwestionowany lider w zakresie wysokospecjalistycznych usług logistycznych w temperaturze kontrolowanej dla producentów cateringów dietetycznych w Polsce, otwiera wakacyjną linię dostaw cateringów dietetycznych na Helu. Dostawy do nadmorskich miejscowości na Helu są dostępne od 22 czerwca do 31 sierpnia. W ramach oferty całorocznej Goodspeed rozszerzył w ostatnim czasie siatkę dostaw o region Warmii i Mazur.

Nowa linia obejmuje dostawy do miejscowości na Półwyspie Helskim, takie jak: Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata oraz Hel.

W odpowiedzi na rosnący popyt na diety pudełkowe uruchamiamy w sezonie dostawy na Hel, podobnie jak w ubiegłych latach. Producenci diet obserwują coraz większe zainteresowanie cateringiem dietetycznym wśród osób spędzających czas na Helu, często mieszkających tu w sezonie wakacyjnym. Wielu z nich uprawia sporty wodne i pracuje na Helu, chcą mieć dostęp do zbilansowanej diety niezależnie od lokalizacji. Pojawia się także coraz większe zainteresowanie dietami wśród organizatorów wyjazdów grupowych: turnusów, campingów, obozów sportowych. Dostawa w kontrolowanej temperaturze to gwarancja utrzymania świeżości i wartości odżywczych transportowanej żywnościmówi Sylwester Rypina, prezes zarządu Goodspeed.

Rozszerzenie sieci dostaw na Warmii i Mazurach
Goodspeed w ostatnim czasie na stałe rozszerzył obszar dostaw o Warmię i Mazury, docierając do miejscowości m.in.: Giżycko, Szczytno, Mrągowo, Biskupiec, Mikołajki, Barczewo, Piecki, Ryn, Pasym, Wilkasy, Łęgajny, Marcinkowo oraz Stare Kiejkuty.
Goodspeed realizuje dostawy we wszystkich województwach, pokrywając łącznie blisko 5000 miast i miejscowości w Polsce. Dociera do wszystkich miast powyżej 50 tys. mieszkańców. Spółka posiada największy obszar dostaw w kraju, najdłuższe doświadczenie w branży oraz unikalne know-how w usługach logistycznych, co gwarantuje najwyższą jakość usług i utrzymanie stałej temperatury wymaganej przez żywność w transporcie ostatniej mili.
Spółka stale inwestuje w nowe rozwiązania kontrolujące temperaturę transportowanych produktów. W tym roku zamontowała panele fotowoltaiczne w głównym hubie logistycznym pod Warszawą, co pozwala spółce na wykorzystanie min. 40% energii ze źródeł odnawialnych do chłodzenia pomieszczeń magazynowych.

O Goodspeed
Niekwestionowany lider w zakresie wysokospecjalistycznych usług logistycznych w temperaturze kontrolowanej dla producentów cateringów dietetycznych w Polsce. Spółka ma największy obszar dostaw, które realizuje we wszystkich regionach w kraju, pokrywając łącznie ponad 4800 miast i miejscowości. Goodspeed posiada nowoczesny hub chłodniczy w Ołtarzewie (woj. mazowieckie) o powierzchni 2,3 tys. mkw., z którego realizowane są wszystkie dostawy. Spółka dostarcza dziennie około 50-60 tys. diet pudełkowych ponad 200 różnych producentów z całego kraju. Goodspeed w 2009 roku założyli bracia Sylwester Rypina i Paweł Rypina, którzy są większościowymi udziałowcami spółki (50,2 proc. akcji). Od 2023 roku Goodspeed jest spółką portfelową Enterprise Investors, jednego z wiodących w regionie CEE funduszy private equity.

Dodatkowych informacji udziela:
Beata Cioczek
E: beata.cioczek@prlab.pl
T: +48 516 717 584